Referencie

Mám 55 rokov. Pred dvoma rokmi mi diagnostikovali rakovinu na lymfatických žľazách, v štádiu. Prešla som si náročnými chemoterapiami a potom som sa dozvedela o kvapkách Votalek a tabletkách Anosohip s prírodnými extraktmi, ktoré posilňujú imunitný systém, pôsobia antioxidantne a odstraňujú jedy z tela. Užívanie Anosohipu a Votaleku spustilo moje zotavovanie. Krvný obraz a imunita sa stabilizovali. Absolvovala som rádioterapiu bez akýchkoľvek problémov. Vedľajšie účinky, ktoré sa očakávajú od liečby, nie sú žiadne. Výsledky PET skenu ukázali zdravý organizmus. Cítim sa zdravá, silná a mladšia. Nadobudla som zdravie. Odporúčam Votalek a Anosohio všetkým zdravým, tým, čo chcú zostať zdraví, a chorým na prečistenie organizmu a prinavrátenie zdravia a sily.

Divna Neshova - Macedónsko

Volám sa Adamu Kostadina, mám 33 rokov a žijem v Grécku. Mám rakovinu prsníka a v poslednej dobe sa počet nádorových markerov začal zvyšovať. Skúšala som veľa prírodných liekov, ale nádorové markery sa neznížili. Od mojej priateľky som sa dozvedela o Votaleku a Anosohipe a začala som ich užívať. V prvom mesiaci som začala badať zlepšenie v tele a krvi. V treťom mesiaci bol lekár prekvapený výsledkami. Som veľmi rada, že som našla Votalek a Anosohip. Cítim sa veľmi silná a odporučila by som ich každému.

Adamu Kostadina - Grécko

Mám 67 rokov, a pred dvoma rokmi mi bola diagnostikovaná jedna z najťažších a najkrutejších chorôb dneška - rakovina pľúc,  to jest planocelulárna rakovina na ľavej polovici pľúc, kde operácia nepripadala do úvahy. Lekári navrhli len chemoterapiu a rádioterapiu.V období, keď som začal užívať chemoterapiu, sa moje dcéry skontaktovali s pánom Vencom. Vďaka jeho vrúcnym slovám a silnej dôvere v tento produkt, som sa ja a aj ďalší doslova dostal z postele. Potom, čo som začal užívať tieto zázračné kvapky, nikdy som neležal v posteli po chemoterapii, cítim sa naplnený a dokonca pripravený na každodenné aktivity. Tieto kvapky sú to, čo ma drží nažive. Po ukončení chemoterapie boli výsledky úžasné, pretože ako už bolo spomenuté, kvapky som užíval súbežne a tento výrobok ma dostal na nohy, aj keď lekári povedali, že pre mňa neexistuje žiaden liek. Verím v tento výrobok a hodlám ho brať po zvyšok môjho života, pretože verím v jeho moc. Odporúčam tento produkt všetkým ľuďom, ktorí bojujú s touto zákernou chorobou.

Blagoje Stoleski – Macedónsko

Som Svetlana Trpevska, narodená 20. októbra 1962 v Kocani. Asi pred 2 rokmi mi povedali, že mám rakovinu prsníka. V tých chvíľach som si myslela, že vidím smrť. Bolo veľa otázok, málo odpovedí, mnoho bezsenných nocí a myšlienok, prečo práve ja. Keď som sa postavila smrteľnej chorobe, povedala som si: "Neporazíš ma, zvíťazím nad tebou!" Po všetkých útrapách nasledoval chirurgický zákrok, t.j. odstránenie môjho prsníka. Všetko dopadlo úspešne. Od začiatku liečby som začala užívať Anosohip a Votalek. Lekári boli ohromení výsledkom. Vyliečila som svoju rakovinu s Anosohipom a Votalekom. Stále ich užívam ako preventívnu liečbu. Teraz sa cítim jako znovuzrodená! Vrelo odporúčam tieto lieky, ktoré mi zachránili život.

Svetlana Trpevska – Macedónsko

Môj otec má 57 rokov. Bola mu diagnostikovaná rakovinou lymfy. Rakovina sa rozšírila do pľúc a pečene. Lekári v Turecku okamžite začali s chemoterapiou a rádioterapiou. Niektorí naši priatelia z Macedónska nám odporučili tieto lieky. Vďaka pánovi Ventsovi sme získali lieky a informácie, ako ich užívať. Po začatí užívania Votaleku a Anoshipu sme sa zbavili vedľajších účinkov chemoterapie a rádioterapie. Pomohli nám obnoviť imunitný systém a tým stráviť oveľa lepší čas. Osobitná vďaka pánovi Ventsovi a každému, kto sa podieľa na výrobe týchto liekov.

Mert AKALIN, Istanbul, Turecko

Mojej svokre bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Skončila na chirurgii a po nej nasledovala chemoterapia. Môj priateľ mi povedal o lieku, ktorý chráni pečeň pred rôznymi vedľajšími účinkami chemoterapie, a odporučil mi, aby som si ho zaobstaral, pretože pomôže pri jej zvládaní. Povedal, že liek je tiež protinádorový. Okamžite som ho kúpil a dal ho svojej svokre. A zatiaľ čo ostatní pacienti, s ktorými som sa stretol, znášali terapiu s veľkými ťažkosťami, moja svokra začala pracovať hneď po chemoterapii.

Damir S. - Chorvátsko

Môj priateľ, doktor Whipp, ktorý má svoju súkromnú kliniku, trpel viac ako 20 rokov hepatitídou C. Jeho pečeň bola poškodená,cítil sa tak unavený, že sa rozhodol ukončiť svoju prax ako klinický lekár. V tom čase mi niekto povedal o lieku, ktorý chráni pečeň pred účinkami hepatitídy C. Zohnal som ho a doručil ho doktorovi Whippovi. Po pár týždňoch mi zavolal a povedal: "Moja energia je späť. Cítim sa oveľa lepšie. Môžem sa vrátiť do práce ". Požiadal ma, aby som zadovážil viac liekov, aby mohol liečiť pacientov s hepatitídou B a C, čo som aj urobil.

Dr. Whipp - USA

Keď sa môj svet zrútil po tom, čo mi lekári povedali, že mám rakovinu pľúc, okamžite som šiel na operáciu a po nej na chemoterapiu. Zvládal som to ťažko. Po určitom čase nádor začal znovu rásť. Moja nádej na život zmizla. Potom zavolala kamarátka mojej manželky, ktorá vedela o tomto úžasnom lieku. Okamžite som ho kúpil a začal užívať. O dva mesiace neskôr som šiel na kontrolu a moja nádej na život bola späť. Nádor sa zmenšil z 20 mm na 15 mm. Pokračoval som v užívaní liekov a vyhral boj.

Goergia H. - Chorvátsko

V roku 2014 mi bolo diagnostikované malígne ochorenie, s vysokou mierou agresivity, ktoré zasiahlo moje podnebie. Lekár odporučil operáciu, ktorá by odstránila kosti tváre, pery a nos. Do toho som nešla. Ani do žiadnej terapie, pretože ak to malo byť takto, chcela som to skončiť čím skôr. Lekári mi dávali tri mesiace života. V tých dňoch ma navštíl môj príbuzný a povedal mi o lieku, ktorý pomohol mnohým ľuďom s malígnym ochorením. Spýtal sa ma, či chcem, aby mi ho zabezpečil. Povedala som: Skúsim to, pretože nemám čo stratiť. Poskytol mi liek, ktorý som začala užívať, a po niekoľkých týždňoch zmizlo všetko štípanie a svrbenie, ktoré som cítila v ústach. Keď som šla ku svojmu lekárovi po 7 mesiacoch, bol prekvapený, že ma vidí. Po vyšetrení povedal: "Vybrali ste si lepšiu cestu, než tú, čo som navrhoval." Od mojej diagnózy uplynuli 3 roky a neexistujú žiadne príznaky rakoviny. Lieky teraz užívam v menších dávkach ako prevenciu pred možnou recidívou rakoviny. Mám lekárske dokumenty z každej lekárskej prehliadky s upozornením, že som odmietla všetky druhy terapie.

Ivanka V. - Chorvátsko