Výskum, výroba a predaj patentovaných doplnkov výživy.


UNAVITA je farmaceutická spoločnosť na báze R&D so sídlom v EÚ, zameraná na výskum a vývoj doplnkov výživy slúžiacich ku záchrane života. Naši vedci a výskumníci sú kvalifikovaní odborníci s dlhoročnou praxou, známi ako objavitelia vynikajúcich aktívnych farmaceutických a nutraceutických zložiek, autori vedeckých prác a vysokoškolskí učitelia.

Máme k dispozícii dobre vybavené certifikované laboratóriá a výrobné zariadenia na dokončenie našich produktov podľa najvyšších požadovaných štandardov. Výrobky od spoločnosti UNAVITA nie sú "len ďalšie doplnky stravy". Ponúkame Vám vysoko účinné, jedinečné, sofistikované a patentované výživové doplnky, ktoré nenájdete nikde inde.

Presvedčte sa o našich tvrdeniach a vyskúšajte naše farmaceutické produkty. S cieľom zlepšiť získavanie ďalších trhov, UNAVITA uvíta ďalšie partnerstvá.

NAŠA MISIA

Náš výskum, vývoj a výroba pokrokových farmaceutických výrobkov a výživových doplnkov sú navrhnuté tak, aby zlepšili život a chránili zdravie ľudí v modernom svete.

NAŠE HODNOTY

Integrita: Riadime naše podnikanie čestne v rámci platných zákonov.

Dokonalosť: Usilujeme sa o inovatívne a vysoko kvalitné produkty.

Úcta k ľuďom a životnému prostrediu:Rešpektujeme všetkých ľudí a citlivo pristupujeme ku životnému prostrediu.

Osveta: Prostredníctvom našich produktov sa snažíme vyvolať diskusiu a upriamiť pozornosť verejnosti smerom k prirodzeným formám ochrany ľudského zdravia.

NAŠA VÍZIA

Naša spoločnosť sa usiluje o propagáciu nových farmaceutických výrobkov a ekologických potravinových doplnkov, ktoré sú dôležité pre prevenciu a rehabilitáciu spoločensky závažných chorôb.